Familiedatabase Juling
Public Juling > Herbert > Familieonderzoek > Familiedatabase > Voorvaderlijst Sebastian Juling
Voorvaderlijst
Lijst van namen
Plaatslijst
Distributiekaart
Databases
Links
Hier is de lijst van voorouders van Sebastian Juling met de data van geboorte en overlijden (voor zover bekend). De links leiden naar gedetailleerde individuele rapporten met verdere familieverwijzingen.
Als de bezoeker op deze pagina's een persoon vindt die bij hem bekend is, vraag ik om uw feedback!
Hetzelfde geldt als iets niet werkt of verbeterd kan worden.
Herbert Juling (herbert@juling.de)

         Proband:
      1.    JULING, Sebastian (#1) * 19.09.1986 in Bremen
         1. Generatie:
      2.    JULING, Herbert August (#2) * 28.10.1955 in Rheine
      3.    HUY, Maria Wilhelmine (#3) * 03.09.1958 in Emsbüren
         2. Generatie:
      4.    JULING, Joseph Heinrich (#4) * 18.09.1918 in Rheine, + 19.06.2007 in Rheine
      5.    WERNING, Anna Josephine Paula (#5) * 14.08.1920 in Dutum, + 17.11.1998 in Rheine
      6.    HUY, Heinrich Joseph (#6) * 02.07.1927 in Berge, + 20.04.1992 in Rheine
      7.    BRUNS, Anna Maria Bernhardine (#7) * 05.09.1929 in Altenrheine, + 11.06.2011 in Lingen
         3. Generatie:
      8.    JULING, Aloÿsius Joseph (#8) * 30.07.1895 in Rheine, + 29.09.1970 in Rheine
      9.    WINTER GEN. OVERBECK, Alwine Bernardine (#9) * 03.06.1899 in Emsdetten, + 24.06.1980 in Rheine
    10.    WERNING, Theodor Franz (#10) * 09.05.1890 in Rheine, + 26.02.1963 in Rheine
    11.    VISSE, Anna Maria (#11) * 17.04.1893 in Eschendorf, + 04.12.1955 in Rheine
    12.    HUY, Bernard Joseph (#12) * 06.08.1901 in Berge, + 13.06.1955 in Berge
    13.    PÖLING, Maria Adelheid (#13) * 26.08.1899 in Leschede, + 15.08.1975 in Bawinkel
    14.    BRUNS, Johann Wilhelm (#14) * 30.08.1893 in Moorlage, + 16.04.1962 in Altenrheine
    15.    HÖRTEMÖLLER, Johanna Margaretha (#15) * 05.11.1903 in Berge, + 19.09.1980 in Rheine
         4. Generatie:
    16.    JULING, Heinrich Ludwig (#16) * 12.09.1852 in Möckern, + 17.12.1901 in Rheine
    17.    LEUFKER, Maria Theresia Anna (#17) * 16.04.1857 in Bevergern, + 27.06.1908 in Epe
    19.    WINTER, Maria Anna Gertrud (#19) * 10.01.1877 in Borghorst, + in 1924
    20.    WERNING, Gerhard Joseph (#20) * 12.09.1856 in Rheine, + 24.11.1933 in Rheine
    21.    BECKMANN, Anna Maria (#21) * 27.03.1854 in Gellendorf, + 25.07.1912 in Rheine
    22.    VISSE, Gerhard Heinrich (#22) * 21.01.1865 in Eschendorf, + 22.07.1911 in Rodde
    23.    GRESS, Anna Hermine (#23) * 25.04.1864 in Hopsten, + 13.01.1934 in Rheine
    24.    HUY, Hermann Heinrich (#24) * 28.12.1857 in Altendorf, + 12.04.1940 in Berge
    25.    MAAK, Anna Maria Catharina (#25) * 21.11.1860 in Berge, + 06.06.1932 in Berge
    26.    PÖLING, Gerard Henrich (#26) * 07.10.1863 in Berge, + 14.01.1930 in Emsbüren
    27.    HÜSING, Anna Margaretha (#27) * 12.06.1868 in Leschede, + 20.08.1952
    28.    BRUNS, Johann Gerhard (#28) * 29.04.1843 in Heitel, + 12.09.1926 in Moorlage
    29.    KUNKARNS, Anna Maria (#29) * 04.06.1852 in Moorlage, + 29.11.1933 in Moorlage
    30.    HÖRTEMÖLLER, Gerhard Heinrich (#30) * 15.07.1882 in Emsbüren, + 05.01.1927
    31.    LÜTTEL, Agnes (#31) * 11.02.1884 in Lohne, + 13.04.1963
         5. Generatie:
    32.    JULING, Friedrich Gottfried (#32) * 28.12.1812 in Möckern, + 26.10.1881 in Möckern
    33.    ERXLEBEN, Anna Dorothea Louise (#33) * 27.09.1820 in Zeddenick, + 02.03.1896 in Möckern
    34.    LÄUFKER, Hermann Heinrich (#34) * 20.06.1834 in Mettingen, + 13.02.1864 in Bevergern
    35.    BUSJAN, Maria Anna Gertrud (#35) * 17.03.1833 in Ibbenbüren, + 02.07.1888 in Rheine
    38.    WINTER, Johann Heinrich (#38) * 03.03.1850 in Westum, + 20.12.1904 in Westum
    39.    HÖTGER, Gertrud (#39) * 01.04.1846 in Leer bei Horstmar, + 12.04.1877 in Borghorst
    40.    WERNING, Gerhard Joseph (#40) * 30.08.1828 in Dutum, + 28.08.1877 in Rheine
    41.    HEEKE, Maria Catharina (#41) * 25.04.1826 in Hörstel, + 23.12.1902 in Rheine
    42.    BIEKMANN, Gerhard Joan (#42) * 29.08.1804 in Altenrheine, + 18.09.1882 in Gellendorf
    43.    KRUMME, Margaretha Elisabeth (#43) * 14.09.1813 in Gellendorf, + 07.07.1889 in Rheine
    44.    VISSE, Heinrich Benedict (#44) * 06.04.1838 in Rheine
    45.    WICHMANN, Maria Theresia (#45) * 17.05.1842 in Hopsten, + in Rheine
    46.    GREHS, Gerhard (#46) * 03.03.1822 in Hopsten, + voor 1905 in Hopsten
    47.    SANDFORT, Elisabeth (#47) * 04.09.1827 in
    48.    HUY, Bernhard (#48) * 28.04.1823 in Altendorf b. Nordhorn?
    49.    NIEMEYER, Aleida (#49) * rond 1825 in
    50.    MAAK, Peter Matthias (#50) * rond 1830 in
    51.    HEINSEN, Dorothea Elisabeth (#51) * rond 1835 in
    52.    PÖLING, Joann Ludwig (#52) * 19.12.1820 in , + 02.07.1894 in Berge
    53.    HANFELD, Gesina (#53) * 16.10.1825 in Drievorden, + 22.01.1888 in Berge
    54.    HÜSING, Gerhard Hermann (#54) * 07.07.1838 in Leschede?
    55.    SCHRÄER, Margaretha Euphemia (#55) * 29.03.1834 in Leschede
    56.    BRUNS, Johann Bernard Wenceslaus (#56) * 12.08.1806 in Heitel
    57.    KOHL, Anna Margaretha (#57) * in 1812 in
    58.    KUHLKAMP GEN. KUNKARNS, Johan Gerd (#58) * 29.10.1807 in Beesten, + 17.02.1875 in Moorlage
    59.    STRIET, Anna Margaretha (#59) * 01.07.1807 in Schardingen, + 01.09.1863
    60.    HÖRTEMÖLLER, Gerhard Herman (#60) * 27.12.1848 in Hanwische (Emsbüren)
    61.    FEHREN, Anna (#61) * 01.02.1859 in Ahlde
         6. Generatie:
    64.    JULING, Georg Heinrich (#64) * 20.11.1785 in Möckern, + 11.05.1848 in Möckern
    65.    ROSENTHAL, Sophia Margaretha Elisabeth (#65) * 13.01.1788 in Möckern?
    66.    ERXLEBEN, Johann Gottfried (#66) * rond 1780 in Lühe, + voor 1846
    67.    KRÜGER, Anna Rosine (#67) * rond 1780 in
    68.    LÄUFKER, Hermann Heinrich (#68) * in 1809 in , + voor 1856 in Mettingen
    69.    GOEKE, Maria Engel Anna (#69) * 22.05.1805 in Mettingen, + voor 1856 in Mettingen
    70.    BUSJAN, Johann Bernard Heinrich (#70) * 11.11.1790 in Ibbenbüren, + 02.04.1835 in Ibbenbüren
    71.    KLUTE, Anna Maria (#71) * 06.05.1798 in Ibbenbüren, + 04.09.1850 in Bevergern
    76.    WINTER, Joan Bernard Lucas (#76) * 12.11.1800 in Emsdetten, + 17.03.1873 in Emsdetten
    77.    HELMER, Theresa (#77) * 03.01.1815 in Mesum, + 02.04.1855 in Emsdetten
    78.    HÖTKER, Bernard (#78) * 20.06.1821 in Haltern am See, + naar 1877
    79.    TÖMMERS, Maria Adelheidis (Christina) (#79) * 12.03.1813 in Ochtrup, + voor 1877 in Leer bei Horstmar
    80.    WERNING, Gerhard Joan Joseph (#80) * 17.04.1796 in Rheine, + 09.03.1865 in Dutum
    81.    PLAGEMANN, Anna Maria Catharina Elisabeth (#81) * 30.11.1797 in Riesenbeck, + 04.02.1857 in Dutum
    82.    HEEKE, Johan Bernd Joseph (#82) * 02.11.1801 in Riesenbeck, + voor 1902 in Rheine
    83.    LAMMERS, Anna Maria (#83) * rond 1800 in , + voor 1902 in Rheine
    84.    BECKMANN, Bernard Joan (#84) * in
    85.    HAAR, Adelheid Anna (#85) * 01.12.1776 in Rheine
    86.    KRUMME, Gerhard Joannes Melchior (#86) * in 1773 in Gellendorf
    87.    DREES, Anna Maria (#87) * 15.06.1785 in Eschendorf, + voor 1834
    88.    VIHSE, Johann Heinrich (#88) * 08.01.1775 in Recke
    89.    GRESS, Maria Catharina Elisabeth (#89) * 04.07.1797 in Aabauerschaft
    96.    HUY, Hermann Heinrich (#96) * 20.05.1792 in Altendorf
    97.    HORSTKAMP, Susanna Adelheid (#97) * 05.06.1800 in Bookholt, + 27.12.1875 in Altendorf
  104.    PÖLING, Hermann Theodor (#104) * 18.06.1787 in Hanwische (Emsbüren), + 23.04.1869 in Berge
  105.    LAMBERS, Anna Adelheid (#105) * 13.09.1801 in Hanwische (Emsbüren), + 26.10.1827 in Berge
  106.    HANFELD, Bernd Wessel (#106) * 16.06.1774 in Drievorden, + 15.10.1832 in Drievorden
  107.    LÖLFERING, Anna Maria (#107) * 05.07.1791 in , + 10.03.1863
  108.    HÜSING, Joan Everhard (#108) * 25.07.1802 in Leschede, + 20.01.1854
  109.    KOTTMANN, Anna Margaretha (#109) * 06.10.1807 in Lampen, + 21.07.1866
  110.    TEEPEN, Joan Bernard (#110) * 16.12.1798 in Leschede
  111.    SCHRÄER, Anna Aleid (#111) * 25.09.1797 in Leschede, + 28.04.1846 in Leschede
  112.    BRUNS, Joannis Wenceslei (#112) * rond 1780 in
  113.    BURICHTER, Anna Maria (#113) * rond 1785 in
  116.    KUHLKAMP, Johann Bernard (#116) * in 1772 in Plantlünne, + 06.05.1819 in Beesten
  117.    HAKING, Anna Maria (#117) * rond 1767 in , + 20.08.1839 in Beesten
  118.    STRIET, Bernhard Heinrich (#118) * in
  119.    VENNEBERTS, Anna Maria (#119) * in
  120.    JOANNINCK SIVE KÜPKER, GEN. HÖRTEMÖLLER, Bernard Henrich (#120) * 01.04.1813 in Hanwische (Emsbüren), + 13.12.1870 in Hanwische (Emsbüren)
  121.    WILBERS, Anna Margaretha (#121) * 24.10.1807 in Helschen, + 05.10.1852 in Helschen
  122.    FEHREN, Johann Gerhard (#122) * 29.09.1829 in Ahlde
  123.    TEGEDER, Susanna Maria (#123) * 26.08.1824 in Ahlde
         7. Generatie:
  128.    JULING, Peter Andreas (#128) * 07.06.1754 in Möckern, + 31.10.1823 in Möckern
  129.    STROBACH, Maria Elisabeth (#129) * 26.11.1757 in Möckern, + 11.12.1834 in Möckern
  130.    ROSENTHAL, (Johann) Hilmar Friedrich (#130) * 28.04.1752 in Möckern, + 16.01.1807 in Möckern
  131.    STROBACH, Maria Dorothea Tugendreich (#131) * 19.03.1758 in Möckern, + 02.01.1827 in Möckern
  132.    ERXLEBEN, Johann (#132) * 03.12.1727 in Lühe, + 19.07.1800 in Zeddenick
  133.    GRABAU, Anna Sophia (#133) * 31.07.1744 in Zeddenick, + 22.09.1773 in Zeddenick
  134.    KRÜGER, Johann Siegmund (#134) * in 1747 in , + 14.05.1809 in Zeddenick
  136.    LEUEFKER, Hermann Henrich (#136) * in 1781 in Elte?
  137.    KÖSTERS, Maria Anna (#137) * in 1787 in Elte?
  138.    GOEKE, Johann Heinrich (#138) * 19.11.1781 in Ibbenbüren, + voor 1846
  139.    RUNDE, Maria Engel (#139) * 14.04.1781 in Mettingen, + 11.12.1846 in Mettingen
  140.    BUßJAN, Johan Berendt Bernardi (#140) * rond 1760 in Ibbenbüren?, + voor 1843
  141.    KLAESMEYER, Anna Maria Aleidis (#141) * in 1759 in , + 28.09.1843
  142.    KLUTE, Joes Hermann (#142) * 08.01.1764 in Ibbenbüren
  143.    BUSMAN, Anna Maria Elisabetha (#143) * 25.10.1768 in Ibbenbüren
  152.    WINTER, Joan Berend (#152) * 05.01.1762 in Westum, + 27.02.1809 in Westum
  153.    SCHULTE, Anna Maria Catharina (#153) * 19.02.1765 in Emsdetten, + 30.01.1837 in Emsdetten
  156.    HÖTGER, Anton (#156) * rond 1795 in
  157.    GRÖNEFELD, Adeleid (#157) * rond 1800 in
  158.    THÜMMERS, Joes Henricus (#158) * 14.09.1780 in Ochtrup, + 29.12.1834 in Ochtrup
  159.    POTT, Catharina Gertrudis (#159) * 19.10.1784 in Ochtrup, + 22.02.1815 in Ochtrup
  160.    WERNING, Gerhard Joan Hermann (#160) * 16.06.1770 in Hauenhorst, + 26.01.1836 in Dutum
  161.    BORCHERT, Elisabeth Maria (#161) * 16.09.1769 in Rodde, + 02.05.1839 in Dutum
  162.    PLAGEMANN, Joan Henrich (#162) * rond 1760 in , + voor 1796
  163.    KNOLLMANN, Anna Maria Catharina (#163) * 18.09.1774 in Riesenbeck
  164.    HEEKE, Bernardus Georgius (#164) * 16.06.1765 in Riesenbeck
  165.    HUESMANN, Anna Catharina (#165) * rond 1770 in
  170.    HAAR, Joannes (#170) * 15.05.1742 in Rheine
  171.    GRAUTHUSS, Anna Catharina (#171) * 06.02.1746 in Rheine
  172.    LEUGERS G KRUMME, Bernard Joan (#172) * in 1724 in Gellendorf, + 21.02.1816 in Gellendorf
  173.    KRUMME, Maria Anna Margaretha (#173) * 09.06.1726 in Gellendorf
  174.    DREES, Bernhardt Hermann (#174) * 18.11.1756 in , + 21.07.1810
  175.    ESTERMANN, Maria (#175) * rond 1758 in , + naar 1813
  176.    VIHSE, Joan Dirk (#176) * in 1742 in Neuenkirchen b. Rheine
  177.    AHAUS, Anna Catharina (#177) * 24.08.1743 in Recke
  178.    GRESS, Joan Joseph (#178) * 20.09.1764 in Hopsten, + 07.06.1825 in Hopsten
  179.    EBEN, Marg. Adelheid (#179) * rond 1755 in , + 09.09.1835 in Hopsten
  192.    HUY, Bernhard (#192) * 17.10.1762 in Nordhorn, + 06.11.1834 in Altendorf
  193.    BÜNING, Elisabeth (#193) * rond 1755 in Emsbüren?, + 06.12.1838 in Altendorf
  194.    HORSTKAMP, Bernhard Heinrich (#194) * 06.01.1778 in Frenswegen, + 15.01.1824 in Bookholt
  195.    RERINK, Maria Adelheid (#195) * 27.05.1767 in Nordhorn, + 05.02.1833 in Nordhorn
  208.    PÖLING, Johann Ludovicus (#208) * 25.07.1758 in Leschede, + 26.12.1811 in Leschede
  209.    JOANNING, Euphemia (#209) * 07.05.1758 in Moorlage, + 30.10.1836 in Leschede
  210.    LAMBERS, Johann Gerhard (#210) * rond 1760 in Beesten, + 10.03.1818 in Hanwische (Emsbüren)
  211.    LINGER, Gesina (#211) * 14.08.1757 in Hanwische (Emsbüren), + 24.09.1832 in Hanwische (Emsbüren)
  212.    HANFELD, Johann (#212) * 15.01.1739 in Drievorden?, + 10.06.1774 in Drievorden
  213.    PIEPER, Walburg Amalia Christina (#213) * 01.05.1736 in Hanwische (Emsbüren), + 06.06.1808 in Drievorden
  216.    HÜSING, Johann Hermann (#216) * 21.09.1771 in Emsbüren?, + 06.11.1806 in Leschede
  217.    LOBBEL, Susanna Maria (#217) * 16.09.1770 in Berge, + 28.06.1856 in Leschede
  218.    KOTTMANN, Gerhard Herman (#218) * 19.04.1764 in Emsbüren?, + 13.09.1841 in Elbergen
  219.    BECKING, Anna Maria (#219) * 15.10.1769 in Elbergen, + 05.10.1824 in Drievorden
  220.    TEEPEN, Herm Jacob (#220) * 03.01.1769 in Leschede, + 10.12.1840 in Leschede
  221.    WELLING, Gesina (#221) * 30.10.1773 in Mehringen, + 24.02.1855 in Leschede
  222.    SCHRÄER, Gerd Hermann (#222) * 26.07.1767 in Bernte, + 31.03.1829 in Leschede
  223.    QUAING, Euphemia Maria (#223) * 17.05.1771 in Leschede, + 26.03.1830 in Leschede
  234.    HAKING, Jan Berent (#234) * in 1742 in Plantlünne, + 20.11.1812 in Beesten
  235.    MEY, Anna Maria (#235) * 22.11.1735 in Beesten, + 27.03.1790 in Beesten
  240.    JOANNINCK, Johann Bernd (#240) * 24.12.1780 in Helschen, + 20.12.1855 in Hanwische (Emsbüren)
  241.    TWENNINCK D. KÜPKER, Anna Maria (#241) * 15.08.1782 in Hanwische (Emsbüren), + 08.03.1853 in Hanwische (Emsbüren)
  242.    MERTING, Johann Gerhard (#242) * 04.08.1764 in Helschen, + 01.04.1817 in Helschen
  243.    WILBERS, Anna Margaretha (#243) * 25.05.1776 in Helschen, + 31.10.1825 in Helschen
  244.    FEHREN, Johann Gerhard (#244) * 16.07.1793 in Listrup, + 27.01.1875 in Ahlde
  245.    FIELER GEN. SCHULTEN, Anna Adelheid (#245) * rond 1792 in Lohne, + 25.11.1873 in Ahlde
  246.    TEGEDER, Johann Heinrich (#246) * 12.01.1786 in , + 11.02.1853 in Ahlde
  247.    BECKMANN, Margaretha Adelheid (#247) * 09.06.1797 in Ahlde, + 29.02.1832 in Ahlde
         8. Generatie:
  256.    JULING, Andreas Matthias (#256) * 06.12.1716 in Möckern, + 03.06.1769 in Möckern
  257.    LEMME, Anna Maria (#257) * 03.12.1723 in Büden, + 22.11.1781 in Möckern
  258.    STROBACH, Johann Andreas (#258) * 07.11.1711 in Möckern, + 22.03.1770 in Möckern
  259.    SCHAFFER, Anna Dorothea (#259) * 17.12.1726 in Möckern, + 17.10.1772 in Möckern
  260.    ROSENTHAL, Johann Christian (#260) * 10.12.1715 in Möckern, + 25.04.1765 in Möckern
  261.    TEMPELHAGEN, Maria Elisabeth (#261) * 11.11.1725 in Loburg, + 18.03.1795 in Möckern
  262.    STROBACH, Johann Daniel (#262) * 08.08.1733 in Möckern, + 15.01.1797 in Möckern
  263.    ROGGE, Anna Cathrina (#263) * 26.06.1727 in Möckern, + 11.12.1814 in Möckern
  264.    ERXLEBEN, Joachim (#264) * rond 1700 in , + 08.04.1749 in Lühe
  266.    GRABAU, Michael (#266) * 18.01.1717 in Zeddenick, + 13.02.1758 in Zeddenick
  267.    ZANDER, Anna Catharina Elisabeth (#267) * 14.05.1722 in Zeddenick, + 19.10.1761 in Zeddenick
  276.    GOEKE, Johann Jorgen (Georgii) (#276) * rond 1750 in Ibbenbüren?
  277.    WILMERS, Maria Theresia (#277) * rond 1755 in Ibbenbüren?
  278.    RUNDE, Geert (#278) * rond 1750 in Mettingen?
  279.    SPIEKER, Catharina Engel (#279) * 12.12.1757 in Mettingen
  284.    CLUTE, Joannis Hermann (#284) * 05.06.1738 in Ibbenbüren
  285.    OTTEMEIJER, Anna Catharina Elisabeta (#285) * 29.09.1742 in Ibbenbüren
  286.    BUSCHMANN, Joannes Hermannus (#286) * rond 1725 in , + 19.06.1808 in Ibbenbüren
  287.    WIBBELMAN, Anna Catharina Aleidis (#287) * rond 1728 in , + 22.08.1801 in Ibbenbüren
  304.    WINTERINCK, Joan (Berend) (#304) * in 1733 in Eggerode?, + 01.01.1816 in Emsdetten
  305.    BRUEGGEMAN, Anna Christina (#305) * 10.10.1733 in Emsdetten, + 24.02.1795 in Emsdetten
  306.    SCHULTE, Lucas (#306) * 10.11.1724 in Emsdetten
  307.    SCHWARTE, Anna Catharina (#307) * rond 1740 in Emsdetten?
  316.    TÖMMERS, Johannes Hermannus Everhardus (#316) * 12.12.1753 in Ochtrup, + 31.12.1803 in Ochtrup
  317.    WIENKAMP, Anna Catharina Adelheydy (#317) * rond 1755 in
  318.    POTT, Johannes Stephanus (#318) * 05.11.1759 in Ochtrup, + 05.11.1805 in Ochtrup
  319.    ZURHORST, Anna Catharina Gertrudis (#319) * 19.05.1753 in Ochtrup
  320.    ALTEMEYER, Bernhard Johann (#320) * in 1734 in Holsten, + 30.01.1818 in Hauenhorst
  321.    THEIßING, Euphemia Margaretha (#321) * 15.05.1743 in Engden, + 27.12.1774 in Hauenhorst
  322.    BORCHERT, Bernard Joes (#322) * 20.02.1729 in Rodde, + 11.02.1800 in Rodde
  323.    AVERESCH, Catharina Adelheid (#323) * 27.07.1730 in Hörstel, + 03.03.1804 in Rodde
  326.    KNOLLMANN, Johan (#326) * rond 1750 in Riesenbeck?
  327.    LINDHUES, Anna Catharina (#327) * rond 1755 in Riesenbeck?
  328.    HEEKE, Johann Hermann (#328) * rond 1740 in
  329.    NIEHUß, Anna Catharina (#329) * rond 1645 in
  340.    HAER, Joh. Berndt. (#340) * rond 1720 in Rheine?
  341.    GUTBERGE, Anna Christina (#341) * rond 1725 in Rheine?
  342.    GROTHUEES, Hermann Johann (#342) * rond 1710 in
  343.    KLOENNE, Margaretha (#343) * rond 1715 in
  344.    LEUGERS, Hermann (#344) * 11.07.1701 in Gellendorf
  345.    BORCHERT, Maria (#345) * 05.12.1696 in Rodde
  346.    HOPSTER, Gerhard Joannes (#346) * in , + in Gellendorf
  347.    BRÜVER, Anna (#347) * in 1696 in Altenrheine, + in Gellendorf
  348.    DREES, Joannes Berndt (#348) * 03.03.1713 in , + naar 1750
  349.    GUHDE, Maria (#349) * 03.03.1713 in
  356.    GRESS, Joan (#356) * rond 1725 in
  357.    UPHUES, Anna Aleyd (#357) * rond 1730 in
  384.    HUY, Hermann (#384) * rond 1725 in Nordhorn
  385.    JOANNING, Euphemia Maria (#385) * 27.07.1722 in Elbergen
  388.    HORSTKAMP, Johann Gerhard (#388) * 22.02.1744 in Frenswegen, + 14.10.1817 in Frenswegen
  389.    WIBBEN, Susanna Helena (#389) * 16.08.1746 in Bernte, + voor 1824 in Frenswegen
  390.    RERINK, Johann Christian (#390) * 03.09.1741 in Nordhorn
  391.    RERINK, Wilhelmina (#391) * rond 1740 in
  416.    PÖELINCK, Hermannus Heinrich (#416) * 11.03.1703 in Leschede, + 22.04.1765
  417.    DALING, Susanna (#417) * 24.09.1715 in Leschede, + 20.02.1796 in Leschede
  418.    JOANNING, Joan Herm (#418) * 28.06.1722 in Helschen, + 27.06.1782
  419.    REINERS, Margaretha (#419) * 09.11.1727 in Emsbüren, + 03.01.1788
  422.    LINGER, Hermannus (#422) * 06.12.1713 in Hanwische (Emsbüren)
  423.    FEHREN, Anna Gesina (#423) * rond 1720 in Emsbüren, + 22.12.1798
  424.    HANVELD, Joannes (#974) * 02.11.1697 in Drievorden?, + 18.04.1762
  425.    BÜNING, Anna Adelheid (#975) * rond 1705 in Leschede?
  432.    HÜSINCK, Joan Gerd (#432) * 05.11.1741 in Emsbüren?, + 20.07.1803
  433.    ALF, Susanna (#433) * rond 1745 in Emsbüren?, + 03.04.1815
  434.    LOBBEL, Joan Everd (#434) * 25.11.1742 in Berge, + 25.08.1813 in Berge
  435.    HAGEL, Maria Margaretha (#435) * 11.12.1750 in , + 20.02.1804
  436.    COTTMAN, Joan Herman (#436) * 21.10.1724 in Drievorden, + 10.12.1791
  437.    LÜTTMEYER, Aleid (#437) * rond 1730 in Emsbüren?, + 02.05.1805
  438.    BECK, Joan (#438) * 25.11.1730 in Elbergen?, + 17.02.1810
  439.    ALBERS, Angela (#439) * rond 1735 in Emsbüren?, + 09.01.1800
  440.    THEPEN, Herm Henrich (#440) * 10.01.1747 in Leschede, + 29.12.1794 in Emsbüren
  441.    BERLINCK, Anna Margaretha (Greith) (#441) * rond 1733 in , + 22.04.1807
  442.    WELLING, Johann (#442) * rond 1735 in Salzbergen, + 13.08.1817
  443.    AHAUS, Maria (#443) * 09.06.1739 in Helschen, + 29.11.1810
  444.    SCHÜR, Theodor Dirk (#444) * rond 1725 in Estringen, + 16.12.1797 in Emsbüren
  445.    SCHRÄRS, Anna (#445) * 04.05.1732 in Bernte
  446.    QUADE, Herman Henricus (#446) * 22.06.1727 in , + 03.03.1782
  447.    SCHMEES, Susanna Aleid (#447) * 08.11.1734 in Leschede, + 26.12.1795
  480.    JOANNIG, Johann Bernard (#480) * 27.02.1746 in Helschen, + 06.10.1818
  481.    SANTEL, Maria (#481) * rond 1750 in Plantlünne, + 18.02.1814
  482.    TWENTEMANS, Joan Gerd (#482) * 06.07.1748 in Ahlde, + 06.03.1818
  483.    KÜPKER, Susanna (#483) * 19.09.1750 in Hanwische (Emsbüren), + 09.08.1816
  484.    ROBEN, Gerhard (#484) * 07.05.1702 in Mehringen, + 25.04.1800 in Helschen
  485.    BRÜGGEMANN GEN. FEHREN, Susanna (#485) * 10.10.1726 in Bernte, + 20.03.1811 in Helschen
  486.    JOANNING GEN. WILBERS, Joan Herman (#486) * 30.11.1738 in Helschen, + 30.12.1796
  487.    HANFELD, Susanna (#487) * 04.05.1743 in Drievorden, + 27.03.1816
  488.    VEREN, Wessel (#488) * 15.04.1742 in Listrup, + 12.08.1819
  489.    MEYERDIRKS, Maria (#489) * rond 1740 in Emsbüren?, + 21.12.1800
  492.    TEGDER, Gerhard (#492) * 15.09.1737 in Mehringen, + 16.12.1800
  493.    LEMMING, Catharina (#493) * 04.04.1746 in Ahlde?, + 02.05.1809
  494.    BECKMAN, Gerd Joann (#494) * 19.04.1756 in , + 01.12.1820 in Ahlde
  495.    HELMINCK, Maria Aleid (#495) * 03.12.1753 in Ahlde, + 22.10.1827
         9. Generatie:
  512.    JULING, Georg(-e,-ius) Jürgen (#512) * 13.03.1671 in Möckern, + 19.01.1731 in Möckern
  513.    KÖPPEN, Barbara Dorothea (#513) * 13.12.1679 in Möckern
  514.    LEMME, Peter (#514) * 05.11.1696 in Büden, + 07.12.1746 in Büden
  515.    ROHDEN, Sophia (#516) * rond 1695 in Büden, + 26.03.1760 in Büden
  516.    STROBACH, Hans Johann (#516) * in 1690 in , + 25.12.1753 in Möckern
  517.    SCHULTZE, Dorothea Elisabeth (#517) * 13.08.1687 in Möckern, + 16.08.1762 in Möckern
  518.    SCHABBER, Hans (#518) * in 1685 in Möckern
  519.    EDELING, Anna Margaretha (#519) * 28.06.1688 in Möckern
  520.    ROSENTHAL, Christian (#520) * 11.09.1697 in Zerbst, + 24.01.1745 in Möckern
  521.    BERGEMANN, Anna Gottlieb (#521) * in , + 28.06.1725 in Möckern
  522.    TEMPELHAGEN, Martin (#522) * 26.09.1670 in Loburg, + 20.08.1733 in Loburg
  523.    HILBRECHTEN, Maria Elisabeth (#523) * rond 1668 in Lindau
  524.    STROBACH, Valentin (#524) * 09.10.1676 in Möckern, + 18.07.1743 in Möckern
  525.    ANGERN, Dorothea Elisabeth (#525) * rond 1689 in Parchen, + 20.10.1738 in Möckern
  526.    ROGGEN, Matthias (#526) * 16.06.1692 in Möckern, + 14.02.1749 in Möckern
  527.    MOLTRECHT, Anna Liesabeth (#527) * 28.03.1701 in Möckern, + 22.05.1766 in Möckern
  532.    GRABAU, Johannes (#532) * 15.04.1684 in Zeddenick, + naar 1742
  533.    ROGGE, Margaretha (#533) * rond 1695 in , + 30.03.1755 in Zeddenick
  534.    ZANDER, Martin (#534) * 18.07.1696 in Zeddenick, + 06.04.1746 in Zeddenick
  535.    HEINICKE, Anna Maria (#535) * rond 1695 in , + 21.05.1746 in Zeddenick
  558.    SPIJKER, Herman (#558) * 22.11.1705 in Mettingen
  559.    TIJTMEIJER, Anna Cathrina (#559) * 02.02.1707 in Mettingen
  568.    CLUTE, Joannis (#568) * rond 1715 in
  569.    BROCKSCHMITT, Anna (#569) * rond 1718 in
  570.    OTTEMEIJER, Joannis (#570) * rond 1710 in
  571.    RÜTER, Anna (#571) * rond 1710 in
  610.    BRUGGEMAN, Berndt (#610) * rond 1700 in Emsdetten?
  611.    WALTERS, Christina (#611) * rond 1710 in Emsdetten?
  612.    SCHULTE, Lucas (#612) * rond 1700 in Emsdetten?
  613.    JOSTMARING, Anna Catharina (#613) * rond 1705 in Emsdetten?
  632.    TÖMMERS, Johannes Hermannus (#632) * 02.10.1730 in Ochtrup
  633.    ROST, Anna Catharina (#633) * 13.07.1726 in Ochtrup
  636.    POTT, Joannes Henricus (#636) * 18.04.1719 in Ochtrup
  637.    HUEß, Anna Catharina (#637) * 10.12.1736 in Ochtrup
  638.    ZURHORST, Johannes Theodorus (#638) * 23.02.1721 in Ochtrup
  639.    STRÖING, Anna Maria (#639) * 07.09.1719 in Ochtrup
  640.    ALTEMEYER, Georg (#640) * in Holsten
  641.    SASSE, Aleid (#641) * 06.06.1702 in Dreierwalde
  642.    THEIßING, Johann (#642) * 10.11.1699 in Engden, + 18.08.1779 in Engden
  643.    MÖNCH, Christina (#643) * 18.07.1711 in Engden, + 13.01.1789 in Engden
  644.    BORCHERT, Joannes (#644) * 01.08.1699 in Rodde, + 15.04.1742 in Rodde
  645.    LANZE, Margaretha (#645) * 03.05.1697 in Altenrheine
  646.    AVERESCH, Gerhard (#646) * 18.07.1688 in Hörstel
  647.    KAMPHUES, Elisabeth (#647) * 15.02.1695 in Hörstel
  688.    LEUGERS, Gerhard (#688) * in 1666 in Gellendorf
  689.    POHLMANN, Fenne (#689) * in 1671 in Eschendorf, + in Gellendorf
  690.    BORCHERT, Bernhard (#1288) * 21.04.1672 in Rodde, + in Rodde
  691.    SCHULTE, Margaretha Anna (#1289) * 22.03.1671 in Bentlage, + 18.05.1737 in Rodde
  694.    BRÜVER, Bernard (#694) * in 1672 in Altenrheine, + in 1743 in Altenrheine
  695.    BÜLTER, Margaretha (#695) * in , + in Altenrheine
  696.    DREES, Joan (#696) * rond 1680 in , + naar 1750
  697.    MENSING, Anna (#697) * rond 1683 in , + voor 1718
  770.    JOANNING, Berhard (#770) * 16.12.1691 in , + 13.08.1754 in Elbergen
  771.    UPSCHULTEN, Euphemia (#771) * rond 1695 in Elbergen
  776.    HORSTKAMP, Johann Arnold (#776) * 08.10.1713 in Frenswegen, + voor 1814 in Frenswegen
  777.    RACKERS, Adelheid (#777) * 28.02.1717 in Bookholt
  780.    RERINK, Johann Rötger (#780) * 17.09.1702 in Nordhorn
  781.    LARING, Anna Maria (#781) * rond 1710 in
  832.    PÖLING, Joan (#832) * 22.09.1669 in Leschede, + naar 1749 in Leschede
  833.    ESSELER, Walburg (#833) * rond 1679 in Leschede, + naar 1746 in Leschede
  834.    DALING, Bernard (#834) * 02.11.1687 in Leschede
  835.    LAMBERS, Aleid (#835) * 27.06.1688 in Lohne, + in Leschede
  836.    JOANNINCK, Gerhardus (#836) * 12.09.1688 in Helschen, + 26.12.1761
  837.    ALFES, Euphemia (#837) * 24.07.1695 in Bernte, + 05.06.1757
  838.    REINERS, Theodor (#838) * 09.09.1696 in Listrup, + voor 1734
  839.    KAMPING, Euphemia (#839) * 15.01.1699 in Listrup
  844.    LINGER, Gerhard (#844) * rond 1684 in Hanwische?
  845.    THENHUS, Susanna (#845) * rond 1681 in Salzbergen
  846.    FEHREN, Hermann (#846) * 01.09.1688 in Listrup
  847.    UNBEKANNT, (#847) * in
  848.    HANFELD, Joannes (#1948) * 12.11.1675 in
  864.    HÜSING, Herm (#864) * 12.11.1709 in Emsbüren?, + 23.02.1767
  865.    SPIKER, Aleid (#865) * rond 1715 in Helschen, + 12.02.1789
  868.    EVERS, Bernhard (#868) * rond 1700 in Emsbüren?, + 30.01.1763 in Emsbüren
  869.    CUIPERS, Lucretia (#869) * 24.02.1704 in Hanwische (Emsbüren), + 02.12.1754 in Emsbüren
  870.    HAGEL, Joannes (#870) * 15.09.1714 in Berge, + 08.09.1760
  871.    HUIBERS, Susanna (#871) * 28.05.1724 in Emsbüren, + 11.04.1783
  872.    COTTMAN, Rudolf (#872) * rond 1695 in Drievorden?
  873.    NIEHOF, Euphemia (#873) * rond 1700 in Drievorden?
  876.    BECKE, Joannes (#876) * 25.11.1696 in Leschede, + 30.11.1775
  877.    LUEN, Martha (#877) * 22.08.1700 in Engden
  880.    TEEPEN, Jacob (#880) * rond 1715 in Leschede?, + 16.04.1774
  881.    SCHÜLTING, Christina (#881) * 31.08.1715 in Bernte, + 28.02.1784
  886.    AHAUS, Gerhard (#886) * 20.12.1698 in Helschen
  887.    ROBBEN, Joanna (#887) * rond 1700 in Gleesen?
  890.    SCHRAER, Bernardus (#890) * 14.11.1697 in Ahlde
  891.    STEFFENS, Anna Margarete Gertrud (#891) * 22.04.1694 in Leschede
  892.    QUAINCK, Hermannus (#892) * 06.11.1697 in Leschede, + 09.02.1763 in Leschede
  893.    LOHLE, Gebina (#893) * rond 1709 in Leschede, + 12.10.1773
  894.    SCHMEES, Hermannus (#894) * 01.04.1703 in Leschede, + 15.12.1742 in Emsbüren
  895.    DALING, Susanna Helena (#895) * 24.06.1708 in Elbergen, + 25.11.1731 in Leschede
  960.    DIEKMAN GEN. JOANNIG, Herman Bernard (#960) * 03.08.1710 in Helschen, + in 1774 in Helschen
  961.    FELDMANN, Aleid (#961) * rond 1720 in Elbergen?, + 29.01.1774 in Emsbüren?
  964.    TWENTINCK, Bernardus (#964) * 01.07.1703 in Ahlde, + 09.03.1760 in Ahlde
  965.    BUXEN, Susanna (#965) * 10.01.1704 in Bernte, + 03.09.1762 in Ahlde
  966.    KÜPERS, Bernard (#966) * 18.04.1715 in Hanwische (Emsbüren), + 30.09.1774
  967.    LAMPEN, Maria Elisabeth (#967) * 09.06.1723 in Elbergen
  968.    ROBEL, Joannes (#968) * 09.02.1684 in Mehringen
  969.    MÖLLERS SIVE WISCHMAN, Margarethe (#969) * rond 1680 in
  970.    BRÜGGEMANN, Herm (#970) * 27.05.1669 in Elbergen
  971.    FEHR, Lucretia (#971) * rond 1680 in Emsbüren, + 05.07.1754 in Elbergen
  972.    DIEKMAN, Bernardus (#972) * 11.02.1714 in Helschen, + 26.12.1765
  973.    WILBERS, Maria Christina (#973) * 17.09.1710 in Helschen, + 04.10.1776
  974.    HANVELD, Joannes (#974) * 02.11.1697 in Drievorden?, + 18.04.1762
  975.    BÜNING, Anna Adelheid (#975) * rond 1705 in Leschede?
  976.    FEHREN, Theodor Detart (#976) * 30.11.1697 in Listrup, + 29.11.1755 in Listrup
  977.    LOHMÖLLER, Susanne (#977) * 12.10.1699 in Listrup, + 22.11.1753 in Listrup
  984.    TEGEDER, Bernadus (#984) * 25.11.1705 in Mehringen, + 08.07.1775
  985.    ALF, Aleid (#985) * 04.07.1706 in Mehringen, + 19.10.1780 in Mehringen
  986.    LEMMINCK, Theodorus (#986) * 10.04.1712 in Ahlde, + 01.03.1763
  987.    HOPPMANN, Euphoemia (#987) * 09.03.1711 in Ahlde, + 24.08.1761
  988.    BECK, Henricus (#988) * 22.02.1724 in Engden, + 25.05.1803
  989.    SCHULTEN, Susanne (#989) * 29.04.1720 in Ahlde, + 20.04.1776
  990.    HELMINGS, Hermannus (#990) * 16.08.1718 in Ahlde?, + 02.12.1777
  991.    DIRICKS, Anna Adelheidis (#991) * 13.08.1724 in Ahlde, + 17.10.1788
         10. Generatie:
1024.    JULING, Christian (#1024) * rond 1630 in Casel, + 14.03.1705 in Möckern
1025.    SCHELLHASE, Anna (#1025) * 26.02.1643 in Möckern, + 11.03.1683 in Möckern
1026.    KÖPPEN, Johannes (Hanß) (#1026) * 23.07.1627 in Möckern, + 02.02.1691 in Möckern
1027.    KÖNIG, Margaretha (#1027) * 29.08.1648 in Möckern, + 31.05.1702 in Möckern
1028.    LEMME, Martin (#1028) * rond 1660 in , + 06.05.1719 in Büden
1029.    JACOBS, Gertrud (#1029) * rond 1665 in
1034.    SCHULTZE, Hans (Johannes) (#1034) * 04.04.1656 in Möckern, + 02.04.1740 in Möckern
1035.    SCHAFFER, Margareta (#1035) * 11.03.1660 in Möckern, + 02.01.1742 in Möckern
1036.    SCHAFERS, Andreas (#2070) * 25.06.1619 in Möckern, + 06.07.1707 in Möckern
1037.    STEIN, Anna (#2071) * 01.07.1636 in Möckern
1038.    EDELING, Andreas (#1038) * 20.06.1655 in Möckern, + 21.02.1727 in Möckern
1039.    STIELE, Anna Catharina (#1039) * in , + 28.03.1739 in Möckern
1040.    ROSENTHAL, Christian (#1040) * 24.11.1664 in Eilenburg, + 17.03.1734 in Zerbst
1041.    WETZSTEIN, Anna Maria (#1041) * in , + in 1715 in Zerbst
1044.    TEMPELHAGEN, Joachim (#1044) * 06.03.1615 in Loburg, + 24.03.1698 in Loburg
1045.    LINDEMANN, Ursula (#1045) * in
1046.    HELMBRECHT, Hanß (#1046) * rond 1645 in Lindau, + voor 1689 in Lindau
1047.    UNBEKANNT, Margarete * rond 1644 in Lindau (?), + 17.09.1726 in Lindau
1048.    STROBACH, Valentin (Valentiny) (#1048) * 18.05.1634 in Sebnitz, + 09.05.1724 in Möckern
1049.    NAGEL, Catharina (#1049) * rond 1639 in Neuen Tangermünde, + 26.09.1729 in Möckern
1050.    ANGERN, Valentin (#1050) * rond 1660 in
1051.    UNBEKANNT, (#1051) * in
1052.    ROCKEN, Matthias (#1052) * 29.04.1660 in Möckern, + 05.01.1694 in Möckern
1053.    MODDEN, Margaretha (#1053) * 23.12.1668 in Möckern, + 23.04.1699 in Möckern
1054.    MOLTRECHT, Joachim (#1054) * rond 1674 in Möckern?
1055.    MEINICKEN, Anna (#1055) * 08.12.1660 in Möckern
1064.    GRABAU, Andreas (#1064) * rond 1660 in Zeddenick
1065.    UNBEKANNT, (#1065) * in
1068.    ZANDER, Andreas (#1068) * rond 1660 in Zeddenick
1069.    VIERBICKENS, Margaretha (#1069) * rond 1660 in
1116.    SPIJKER, Johan (#1116) * rond 1680 in Mettingen?
1117.    UNBEKANNT, Margrethe (#1117) * rond 1685 in
1118.    TIJDTMEIJER, Johan (#1118) * rond 1680 in Mettingen?
1119.    POTTER, Aleid (#1119) * rond 1685 in Mettingen?
1264.    TÖMMERS, Herman (#1264) * rond 1700 in
1265.    TETZE, Anna Gertrudis (#1265) * 03.02.1704 in Ochtrup
1266.    ROOST, Joes (#1266) * rond 1695 in
1267.    SCHRADER, Catharina (#1267) * rond 1700 in
1272.    POTT, Bernard (#1272) * rond 1690 in
1273.    WESTERS, Adelheid (#1273) * rond 1695 in
1274.    HUEß, Joannes Hermannus (#1274) * 09.06.1703 in Ochtrup
1275.    MIELING, Joanna (#1275) * 12.08.1716 in Ochtrup
1276.    ZURHORST, Bernard (#1276) * 19.01.1697 in Ochtrup
1277.    LENDRIECKS, Margaretha (#1277) * 21.12.1694 in Ochtrup
1278.    STRÖING, Joannes (#1278) * rond 1690 in
1279.    SCHEEPERS, Cath. Elisabeth (#1279) * rond 1695 in
1280.    ALTEMEYER, Hermann (#1280) * in Holsten
1282.    SASSE, Bernard (#1282) * 05.12.1670 in Dreierwalde
1283.    SCHRÖDER, Aleid (#1283) * in Dreierwalde
1288.    BORCHERT, Bernhard (#1288) * 21.04.1672 in Rodde, + in Rodde
1289.    SCHULTE, Margaretha Anna (#1289) * 22.03.1671 in Bentlage, + 18.05.1737 in Rodde
1294.    KAMPHUES, Michael (#1294) * 08.02.1663 in Riesenbeck
1295.    CAMPHAUS, Margarete (#1295) * 05.06.1658 in Riesenbeck
1376.    LEUGERS, Bernard (#1376) * in Gellendorf
1377.    UNBEKANNT, (#1377) * in , + in Gellendorf
1378.    POHLMANN, Bernard (#1378) * in Eschendorf
1379.    SCHMEDDING, Anna (#1379) * in , + in Eschendorf
1380.    BORCHERT, Johan (#2576) * 25.01.1632 in Rodde
1381.    UNBEKANNT, (#2577) * rond 1635 in , + in 1694 in Rodde
1382.    SCHULTE MEYER, Berhard Gert (#2578) * rond 1632 in Bentlage, + in 1672 in Bentlage
1388.    BRÜVER, Bernard (#1388) * in , + in Altenrheine
1389.    UNBEKANNT, (#1389) * in , + in Altenrheine
1392.    MÖLLER, Bernd (#1392) * in
1393.    DREES, Änneken (#1393) * rond 1655 in , + voor 1719
1540.    JOANNING, Gerhard (#1540) * 21.05.1662 in
1541.    THIEMANN, Adelheid Margaretha (#1541) * rond 1663 in Elbergen?
1552.    HORSTKAMP, Gerhard Johann (#1552) * rond 1685 in Frenswegen?
1553.    TENVREHE, Euphemia (#1553) * rond 1685 in Frenswegen, + in 1719
1554.    RACKERS, Gerhard (#1554) * voor 1697 in Nordhorn?
1555.    UNBEKANNT, Adelheid (#1555) * in
1560.    RERINK, Albert (#1560) * 07.04.1678 in
1561.    KOOP, Wilhelmina (#1561) * rond 1680 in
1664.    PÖLING, Theodor (#1664) * rond 1649 in Leschede, + rond 1676
1668.    DALING, Joann (#1668) * rond 1656 in Leschede
1670.    LAMBERS, Bernhard (#1670) * rond 1640 in Schepsdorf?
1671.    MÖDDEL, Euphemia Aleid (#1671) * rond 1645 in Lohne
1672.    ELFERT, Hermann (#3890) * 20.04.1664 in Helschen
1673.    JOANNING, Genoveva Gesina (#3891) * rond 1652 in Helschen
1674.    ALFES, Joannes (#1674) * rond 1675 in Bernte?
1675.    UNBEKANNT, Gesina (#1675) * rond 1679 in Bernte?
1676.    REINERS, Reiner (#1676) * rond 1655 in Listrup
1677.    UNBEKANNT, Margaretha (#1677) * rond 1665 in Listrup?
1678.    KAMPING, Dirck Theodor (#1678) * rond 1670 in Listrup?
1679.    WINTERING, Gesina Maria (#1679) * rond 1668 in Listrup
1688.    LINGER, Johann (#1688) * rond 1649 in Hanwische?, + naar 1709 in Hanwische (Emsbüren)
1689.    UNBEKANNT, Gisberta Gesina (#1689) * rond 1649 in Emsbüren
1692.    VEHREN, Hermannus (#1952) * rond 1660 in Listrup?
1693.    UNBEKANNT, Euphemia (#1953) * rond 1655 in Emsbüren?
1696.    HANNWELLT, Johann (#3896) * 22.05.1633 in
1697.    HASKEN, Euphemia (#3897) * rond 1665 in Hanwische (Emsbüren)
1728.    HÜSING, Gerhard (#1728) * rond 1680 in Emsbüren
1729.    KUNCKE, Anna Gesina (#1729) * rond 1685 in Emsbüren
1738.    CUIPERS, Henricus (#1738) * 28.02.1672 in Hanwische (Emsbüren)
1739.    SNELLINCK, Agnes Cornelia (#1739) * rond 1681 in Emsbüren
1740.    HAGEL, Joannes (#1740) * rond 1685 in
1741.    BÜNKERS, Margaretha (#1741) * 27.12.1684 in Berge?
1742.    HUIBERS, Joannes (#1742) * 28.06.1695 in Berge, + 02.01.1763 in Leschede
1743.    HAVERLAND, Susanna (#1743) * 20.03.1695 in Emsbüren
1752.    BECKE, Johann Henrich (#1752) * rond 1664 in Leschede?
1753.    RAECK, Joanna (#1753) * rond 1669 in Emsbüren?
1754.    ALERING, Johann (#1754) * rond 1665 in Engden
1755.    LÜEN, Susanna (#1755) * rond 1670 in Elbergen
1760.    TEPEN, Herman (#1760) * in
1761.    JOANNING, Aleid (#1761) * in
1762.    SCHÜLTING, Joan (#1762) * rond 1679 in Bernte
1763.    HOFKEN, Euphoemia (#1763) * 01.07.1672 in Emsbüren?
1772.    AHAUS, Heinrich (#1772) * rond 1655 in Helschen
1780.    SCHRAER, Gerard (#1780) * 15.06.1666 in Ahlde?
1781.    DEITERS, Anna (#1781) * 09.02.1677 in
1782.    VENTS, Heinrich (#1782) * rond 1659 in Leschede?
1783.    STEFFENS, Margarete (#1783) * in Leschede
1784.    UNBEKANNT, Lucas (#1784) * rond 1660 in Leschede, + voor 1709 in Leschede
1785.    QUAINCK, Mathaildis Mechthild (#1785) * 09.04.1665 in Leschede, + rond 1711 in Leschede
1786.    LOHLE, Theodor (#1786) * rond 1670 in Leschede
1787.    UNBEKANNT, (#1787) * in
1788.    SCHMEES, Theodor Tobias (#1788) * rond 1669 in Leschede?
1789.    EILERS, Margaretha Mechthild (#1789) * rond 1674 in Emsbüren?
1790.    DALING, Henrich (#1790) * 13.01.1676 in Elbergen
1791.    WINTEL, Gesina (#1791) * rond 1679 in Mehringen
1920.    VIETING SIVE DIEKMAN, Bernard (#1944) * rond 1675 in Sögel, + 18.11.1763
1921.    JOANNING, Euphemia (#1945) * 23.04.1684 in Helschen, + 11.04.1755 in Helschen
1928.    TWENNING, Johann (#1928) * rond 1665 in Ahlde?, + 09.01.1742 in Ahlde
1929.    ROHMANN, Christina (#1929) * 23.06.1677 in Ahlde, + 19.12.1742 in Ahlde
1930.    BUXEN, Arnold (#1930) * 13.12.1671 in Bernte
1931.    LINSEL, Euphemia (#1931) * 21.05.1668 in Emsbüren
1932.    CUIPERS, Henricus (#1738) * 28.02.1672 in Hanwische (Emsbüren)
1933.    SNELLINCK, Agnes Cornelia (#1739) * rond 1681 in Emsbüren
1934.    LAMPEN, Johann (#1934) * rond 1679 in Elbergen
1935.    BRINKER, Susanna (#1935) * rond 1685 in Emsbüren
1936.    ROBEL, Everhard (#1936) * 25.05.1653 in Mehringen?
1937.    DALSING, Gertrud (#1937) * rond 1649 in Salzbergen?
1944.    VIETING SIVE DIEKMAN, Bernard (#1944) * rond 1675 in Sögel, + 18.11.1763
1945.    JOANNING, Euphemia (#1945) * 23.04.1684 in Helschen, + 11.04.1755 in Helschen
1946.    WILBERS, Joan (#1946) * rond 1680 in , + 22.06.1742
1947.    JOANNING, Margaretha (#1947) * rond 1678 in Laer b. Horstmar
1948.    HANFELD, Joannes (#1948) * 12.11.1675 in
1952.    VEHREN, Hermannus (#1952) * rond 1660 in Listrup?
1953.    UNBEKANNT, Euphemia (#1953) * rond 1655 in Emsbüren?
1954.    LOHMÖLLER, Joan (#1954) * 20.11.1656 in Listrup
1955.    UNBEKANNT, Genovea (#1955) * voor 1666 in Emsbüren?
1968.    TEGEDERS, Henrich (#1968) * 01.07.1682 in Emsbüren?
1969.    LEIVELS, Helena (#1969) * 03.07.1677 in Mehringen
1970.    ALF, Hermann Henrich (#1970) * rond 1664 in Emsbüren
1971.    EVERING, Gebbina (#1971) * rond 1666 in Mehringen
1972.    LEMMING, Henricus (#1972) * 08.04.1668 in Ahlde?, + 28.12.1760
1973.    EVERING, Catharina (#1973) * 22.10.1673 in Ahlde
1974.    HOPMAN, Bernard (#1974) * 16.10.1667 in Ahlde
1975.    HUELMAN, Aleid (#1975) * 03.03.1669 in Bexten
1976.    BECKHAUS, Joan (#1976) * 25.01.1675 in Engden
1977.    ALERING, Anna (#1977) * rond 1688 in Engden
1978.    SCHULTE, Gerhard (#1978) * 18.12.1674 in Ahlde, + voor 1749 in Ahlde
1979.    WINTELS, Gesine (#1979) * 28.08.1684 in Mehringen, + 30.11.1756 in Ahlde
1980.    HELMINCK, Gerhardus (#1980) * 09.09.1685 in Ahlde, + 30.06.1762
1981.    GEISINCK, Adelheid (#1981) * 14.03.1691 in Ahlde?
1982.    DIRKS, Everhard (#1982) * rond 1696 in Ahlde
1983.    OLBERS, Euphemia Aleid (#1983) * rond 1700 in Emsbüren?, + 17.10.1788
         11. Generatie:
2048.    JÜLING, Andreas (#2048) * rond 1600 in Casel
2050.    SCHELLHASE, Hans (#2050) * in Möckern, + 13.12.1676 in Möckern
2051.    ZANDER, Erdmuth (#2051) * in Woltersdorf, + 13.11.1671 in Möckern
2052.    KÖPPEN, Andreas (#2052) * in , + 03.03.1648 in Möckern
2053.    BELLING, Anna (#2053) * in , + 17.10.1629 in Möckern
2054.    KÖNIG, Daniel (#2054) * in Sandow?
2055.    STORBIGKE, Catharina (#2055) * in 1618 in
2068.    SCHULTZE, Andres (#2068) * in Schora ?, + 01.12.1688 in Möckern
2069.    EKENTHIN, Ilse (#2069) * rond 1625 in Tryppehna?, + 27.09.1713 in Möckern
2070.    SCHAFERS, Andreas (#2070) * 25.06.1619 in Möckern, + 06.07.1707 in Möckern
2071.    STEIN, Anna (#2071) * 01.07.1636 in Möckern
2072.    SCHABBER, Andreas (#4140) * in , + 15.07.1636 in Zerbst
2074.    STEIN, Hans (#4142) * rond 1600 in
2075.    THOMME, Anna (#4143) * in Karith
2076.    EDELING, Steffen (#2076) * in Büden
2077.    GERMER, Margaretha (#2077) * 07.01.1621 in Möckern
2080.    ROSENTHAL, Andreas (#2080) * in Eilenburg?
2088.    TEMPELHAGEN, Marting (Martini) (#2088) * 23.12.1587 in Loburg
2089.    URBAN, Susanne (#2089) * in Loburg?
2090.    LINDEMANN, Jürgen (#2090) * in
2096.    STROBACH, Heinrich Caspar (#2096) * rond 1614 in Sebnitz, + naar 1693
2097.    UNBEKANNT, Anna Maria (#2097) * in
2104.    ROCKEN, Andreas (Albrecht) (#2104) * in , + 20.12.1686 in Möckern
2105.    SCHÖNEJAN, Catharina (#2105) * in Loburg?, + 22.01.1691 in Möckern
2106.    MOTTEN, Andreas (#2106) * 15.10.1630 in Möckern, + 07.03.1679 in Möckern
2107.    SANDMANN, Maria (#2107) * in Wallwitz
2110.    MEINICKE, Jürgen (#2110) * in Stegelitz, + 27.01.1694 in Möckern
2111.    GENSICKE, Catharina (#2111) * 24.02.1624 in Möckern, + 26.06.1689 in Möckern
2530.    TETZE, Herm (#2530) * rond 1680 in
2531.    UNBEKANNT, Fenne (#2531) * rond 1680 in
2548.    HUEß, Joan (#2548) * rond 1675 in
2549.    UNBEKANNT, Grete (#2549) * rond 1680 in
2550.    MIELING, Hermann (#2550) * rond 1690 in
2551.    DEITMEING, Engell (#2551) * rond 1695 in
2552.    ZURHORST, Stephan (#2552) * rond 1670 in
2553.    VÖLKINCK, Anna (#2553) * rond 1675 in
2554.    LENDRIECKS, Bernd (#2554) * rond 1670 in Ochtrup
2555.    SILLWILKINCK, Anna (#2555) * rond 1675 in
2560.    ALTEMEYER, (#2560) * in
2561.    UNBEKANNT, (#2561) * in
2564.    SASSE, Georg (#2564) * in Dreierwalde
2565.    STOCKMANN, Adelheid (#2565) * in , + in Dreierwalde
2576.    BORCHERT, Johan (#2576) * 25.01.1632 in Rodde
2577.    UNBEKANNT, (#2577) * rond 1635 in , + in 1694 in Rodde
2578.    SCHULTE MEYER, Berhard Gert (#2578) * rond 1632 in Bentlage, + in 1672 in Bentlage
2588.    KAMPHUES, (#2588) * rond 1638 in
2589.    UNBEKANNT, (#2589) * in
2590.    KAMPHUES, Hermann (#2590) * rond 1630 in Ostenwalde?
2591.    BONEKERS, Anna (#2591) * rond 1630 in
2760.    BORCHERS, (#5152) * rond 1607 in Rodde
2761.    UNBEKANNT, (#5153) * in
2786.    DRESMANN, Hermann (#2786) * in
2787.    UNBEKANNT, (#2787) * in
3080.    JOANNING, Bernhard (#3080) * rond 1630 in Elbergen?
3081.    UNBEKANNT, Adelheid (#3081) * rond 1635 in Emsbüren (Kirchspiel)
3120.    RERINK, Rutger (#3120) * rond 1645 in Lattrop (NL)
3121.    KUCKERTS, Engele (#3121) * rond 1650 in Lattrop (NL)
3342.    MÖDDEL, Hermann (#3342) * rond 1610 in Lohne?, + 30.06.1668 in Lohne
3343.    UNBEKANNT, Johanna (#3343) * rond 1610 in Schepsdorf?
3344.    ELFERT, Rudolph (#7780) * rond 1640 in Helschen?
3345.    UNBEKANNT, Euphemia (#7781) * rond 1640 in Helschen?
3392.    HANNWELLT, Gerdt (#7792) * in
3476.    KÜPKER, Heinrich (#3476) * rond 1645 in Hanwische?
3477.    UNBEKANNT, Margaretha (#3477) * rond 1650 in
3482.    BÜNKER, Bernard (#3482) * rond 1645 in Emsbüren
3483.    UNBEKANNT, Elisabeth (#3483) * rond 1650 in Emsbüren
3484.    HÜBERS, Johann Gerhard (#3484) * rond 1665 in Emsbüren
3485.    UNBEKANNT, Margaretha (#3485) * rond 1670 in Emsbüren
3486.    HAVERLAND, Heinrich (#3486) * rond 1665 in Emsbüren
3487.    UNBEKANNT, Margaretha (#3487) * rond 1670 in Emsbüren
3526.    HOFEKEN, Lukas (Luke) (#3526) * 24.05.1626 in Emsbüren
3560.    SCHRAER, Theodor (#3560) * rond 1635 in Ahlde?
3562.    DEITERS, Joannes (#3562) * rond 1645 in Emsbüren?
3570.    SCHMEDDING, Frederici (#3570) * rond 1635 in Leschede?
3571.    QUADE, Euphemia (#3571) * 05.11.1634 in Leschede
3580.    DALING, Heinrich (#3580) * rond 1650 in Emsbüren?
3581.    UNBEKANNT, Anna (#3581) * rond 1655 in Emsbüren?
3582.    WINTEL, Joan (#3582) * 0000-00-00 in
3583.    WELLEN, Christina (#3583) * 0000-00-00 in
3842.    ELFERT, Hermann (#3890) * 20.04.1664 in Helschen
3843.    JOANNING, Genoveva Gesina (#3891) * rond 1652 in Helschen
3858.    ROHMANN, Everard (#3858) * 27.07.1635 in Ahlde
3859.    UNBEKANNT, Susanna (#3859) * rond 1649 in Ahlde
3860.    BUXEN, Hermann (#3860) * rond 1651 in Bernte
3861.    UNBEKANNT, Gisberta Gesina (#3861) * rond 1657 in Bernte?
3862.    LINSEL, Hermann (#3862) * rond 1635 in Emsbüren?
3863.    UNBEKANNT, Gebbula Euphemia (#3863) * rond 1635 in Emsbüren
3864.    KÜPKER, Heinrich (#3476) * rond 1645 in Hanwische?
3865.    UNBEKANNT, Margaretha (#3477) * rond 1650 in
3868.    LAMPEN, Henrich (#3868) * in
3869.    UNBEKANNT, Margaretha (#3869) * rond 1644 in Elbergen
3872.    ROBEL, Everhard (#3872) * rond 1625 in Emsbüren
3873.    UNBEKANNT, Helena (Hilla) (#3873) * rond 1625 in Emsbüren
3890.    ELFERT, Hermann (#3890) * 20.04.1664 in Helschen
3891.    JOANNING, Genoveva Gesina (#3891) * rond 1652 in Helschen
3896.    HANNWELLT, Johann (#3896) * 22.05.1633 in
3897.    HASKEN, Euphemia (#3897) * rond 1665 in Hanwische (Emsbüren)
3908.    LOHMÖLLER, Johann (#3908) * rond 1625 in Listrup, + naar 1666 in Listrup
3909.    CAMP, Euphemia (#3909) * rond 1625 in Emsbüren?
3936.    TEGEDER, Bernard (#3936) * rond 1640 in Emsbüren
3937.    UNBEKANNT, Susanna (#3937) * rond 1645 in
3938.    LEIVELS, Bernard (#3938) * rond 1644 in Emsbüren?
3939.    UNBEKANNT, Anna (#3939) * rond 1649 in Emsbüren?
3944.    LEMMING, Joannes (#3944) * rond 1649 in Ahlde
3945.    UNBEKANNT, Susanna (#3945) * rond 1650 in
3946.    EFERING, Theodor (#3946) * rond 1600 in Ahlde?
3948.    HOPPMAN, Gerard (#3948) * rond 1625 in Ahlde?
3950.    HULMAN, Johann (#3950) * 21.09.1630 in Bexten
3952.    BECKHAUS, Joannes (#3952) * rond 1645 in Engden?
3956.    SCHULTE, Gerhard (#3956) * rond 1650 in Ahlde
3957.    STOCKMANN, Adelheid Maria (#3957) * rond 1650 in Mettingen
3958.    WINTELS, Gerard (#3958) * rond 1650 in Emsbüren
3959.    HOPPMANN, Margaretha (#3959) * 26.10.1653 in Ahlde
3960.    HELMICK, Theodorus (#3960) * 18.03.1656 in Ahlde
3962.    GEISSING, Hermann * rond 1650 in Emsbüren
3963.    UNBEKANNT, Thecla * rond 1665 in Emsbüren
3964.    DIRKS, Theodor (#3964) * rond 1665 in Ahlde
3965.    LÜKEN, Gesina (#3965) * rond 1672 in Ahlde?
         12. Generatie:
4102.    ZANDERS, Christoph (#4102) * in Woltersdorf?
4104.    KÖPPE ?, Georg (#4104) * in
4108.    KÖNIG, Heinrich (#4108) * in Sandow?
4110.    STÖBIGKE, Christian (#4110) * in
4140.    SCHABBER, Andreas (#4140) * in , + 15.07.1636 in Zerbst
4142.    STEIN, Hans (#4142) * rond 1600 in
4143.    THOMME, Anna (#4143) * in Karith
4148.    STEIN, Thias (#8284) * in , + 06.05.1626 in Wallwitz
4150.    THOMME, Peter (#8286) * in
4152.    EBELING, Matthis (#4152) * in , + 08.10.1636 in Möckern
4154.    GERMER, Andreas (Antony) (#4154) * in , + 02.11.1658 in Möckern
4155.    GERICKE, Catharina (#4155) * in , + 01.06.1636 in Zerbst
4176.    TEMPELHAGEN, Martin (#4176) * in Loburg?
4192.    STRUBACH, Caspar (#4192) * 01.01.1597 in Sebnitz, + 30.07.1686 in Sebnitz
4193.    WUNDERLICH, Maria (#4193) * rond 1600 in , + 22.09.1636 in Sebnitz
4208.    ROGGE, Albrecht (#4208) * in
4210.    SCHÖNEJAN, Andreas (#4210) * in Loburg?
4212.    MODDE, Hans (#4212) * rond 1600 in Blöne, + 21.03.1664 in Möckern
4213.    LIENEMANN, Anna (#4213) * rond 1605 in , + 02.05.1663 in Möckern
4214.    SANDMANS, Andres (#4214) * in Wallwitz (?)
4220.    MEINICKEN, Stopfel (#4220) * in Stegelitz, + voor 1650
4222.    GENSICKE, Georg (Jörgen) (#4222) * in Schora, + 03.07.1649 in Möckern
4223.    LIENEMANN, Ylsabeth (#4223) * in Möckern, + 27.12.1674 in Möckern
5152.    BORCHERS, (#5152) * rond 1607 in Rodde
5153.    UNBEKANNT, (#5153) * in
6240.    RERINK, Lubbert (#6240) * rond 1620 in Lattrop (NL)
6241.    UNBEKANNT, Johanna (Jenneken) (#6241) * rond 1620 in Lattrop (NL)?
7052.    HOFEKEN, Gerdt (#7052) * rond 1600 in Emsbüren
7142.    QUADE, Berent (#7142) * rond 1605 in Leschede?
7143.    UNBEKANNT, Mette (Mechthild) (#7143) * rond 1605 in Emsbüren?
7684.    ELFERT, Rudolph (#7780) * rond 1640 in Helschen?
7685.    UNBEKANNT, Euphemia (#7781) * rond 1640 in Helschen?
7720.    BUXEN, Johann (#7720) * rond 1620 in Bernte
7721.    UNBEKANNT, Susanna (Swenne) (#7721) * rond 1625 in Bernte?
7780.    ELFERT, Rudolph (#7780) * rond 1640 in Helschen?
7781.    UNBEKANNT, Euphemia (#7781) * rond 1640 in Helschen?
7792.    HANNWELLT, Gerdt (#7792) * in
7816.    LOHMÖLLER, Theodor (#7816) * rond 1600 in Listrup?
7817.    UNBEKANNT, Susanna (#7817) * rond 1600 in Emsbüren
7900.    HULLMAN, Tebbe (#7900) * rond 1600 in Bexten?
7918.    HOPPMANN, Bruno (Bernard) (#7918) * rond 1625 in Emsbüren
7919.    UNBEKANNT, Martha (#7919) * rond 1630 in Emsbüren
7920.    HELMICH, Gerard (#7920) * in 1620 in
         13. Generatie:
8284.    STEIN, Thias (#8284) * in , + 06.05.1626 in Wallwitz
8286.    THOMME, Peter (#8286) * in
8384.    STRUBACH, Caspar (#8384) * rond 1550 in , + 21.01.1611 in Sebnitz
8385.    MATT, Eva (#8385) * rond 1574 in
8426.    LIENEMANN, Andreas (#8426) * rond 1575 in Möckern?, + naar 1640
12480.    RERINK, Lubbert (#12480) * rond 1595 in Lattrop (NL)?
12481.    UNBEKANNT, Euphemia (Fenneke) (#12481) * rond 1600 in Ootmarsum (NL)?
15440.    BUXEN, Gerhard (#15440) * rond 1590 in Bernte, + naar 1623 in Bernte
15441.    UNBEKANNT, Gertrud (#15441) * rond 1595 in Emsbüren
15632.    LOHMÖLLER, Sohn (#15632) * rond 1572 in Listrup
15633.    UNBEKANNT, (#15633) * in
         14. Generatie:
31264.    LOHMÖLLER, Johann (#31264) * rond 1540 in Listrup
31265.    BÖCKER, Grete (Margarethe) (#31265) * rond 1540 in Moorlage
         15. Generatie:
62528.    LOHMÖLLER, Theodor Dirick (#62528) * rond 1515 in Listrup?
62529.    BUTHEN, Margarethe (Grete) (#62529) * rond 1520 in Hebelermeer?
62530.    BÖCKER, Gerd (#62530) * rond 1515 in Moorlage
62531.    UNBEKANNT, Widde (Walburgis) (#62531) * rond 1515 in
         16. Generatie:
125056.    LOHMÖLLER, (Nachfahre) (#125056) * rond 1480 in Listrup?
125057.    UNBEKANNT, (#125057) * in
         17. Generatie:
250112.    ALERDES, Johann (#250112) * rond 1450 in Listrup, + naar 1498 in Listrup
250113.    UNBEKANNT, (#250113) * in
         18. Generatie:
500224.    ALERDES, Gerdt (#500224) * rond 1420 in Listrup
500225.    UNBEKANNT, (#500225) * in

Voorvaderlijst
Lijst van namen
Plaatslijst
Distributiekaart
Databases
Links

Privacybeleid | Copyright © 2020 : Public Juling